محصولات

 • محتویات دوره : بخش اول بسته آموزشی تکنولوژی فناوری تولید ورمی کمپوست شامل پنج فصل است ( 3 ساعت ویدئو آموزشی) مدرس : تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) مخاطب : افرادی که می خواهند درآمد خود را از طریق محصولات کشاورزی به خصوص نهادهای کشاورزی که شامل کود آلی ورمی کمپوست می باشد، بسازند و با این حرکت خواهان ورود به دنیای تجارت و بازرگانی در حوزه کشاورزی هستند.
 • محتویات دوره : معرفی ده گیاه آپارتمانی مقاوم به نور کم، بی آبی و تغیرات دما، برای پرورش و نگهداری در آپارتمان شخصی خود بدون توجه و نگهداری خاص .

  مدرس : آکادمی کشاورزی

  مخاطب : هر شخصی که علاقمند به نگهداری و پرورش گیاهان آپارتمانی در منزل (پانسیون، بالکن منزل و حتی حیاط خانه) یا ادارات و یا کارخانها به منظور افزایش زیبایی و لذت بیشتر از آپارتمان و یا محل کار دارند.

 • محتویات دوره : آموزش کاشت خیار در منزل مدرس : تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) مخاطب :کسانی که می خواهند یاد بگیرندکه چطور یک گلدان را آماده کنند، چه ترکیبی از خاک، کمپوست و غیره را برای کاشتن بذر خیار انتخاب کنند، یاد بگیرند که چه نوع بذری را برای کاشتن در گلدان انتخاب کنند، یاد بگیرند چطور قیم یا دربست انتخاب کنند، همچنین در این دوره یاد می­گیرید چه کودی با چه فرمولی و در چه زمان­هایی به گیاه داده بشود و همچنین چه زمانی باید به بوته آب بدهید چه زمانی باید نور مستقیم بهش بخوره و در آخر چه زمانی باید میوه را از بوته جدا کنید.
 • محتویات دورهآموزش کاشت گوجه فرنگی در منزل مدرس تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) مخاطب : این دوره به شما کمک می­ کند همواره ارتباط خودتان را با طبیعت و کاشت محصول حفظ کنید، این دوره آموزشی به شما کمک می­ کند در کمتر از چندین دقیقه بتوانید یاد بگیرید چطور و به راحتی در گلدان خود در پشت پنجره یک گیاه را بکارید و علاوه بر استفاده از میوه آن از سبزی آن نیز لذت ببرید.
 • محتویات دوره : آموزش کاشت بادمجان در منزل

  مدرستولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.)

  مخاطب : این دور به درد افرادی که خواهان تجربه کردن کاشت، داشت و برداشت انواع بادمجان در منزل و به دور از استفاده از کودها، سم ­ها و آفت­کش­ ها هستند می ­باشد،اگر شما باغچه،حیاط و باغ دارید توصیه ما به شما کاشت انواع بادمجان­ها در کنار هم می­باشد. پس این دوره آموزشی کوتاه ولی پر سود، مناسب افرادی است که خواهان کاشت و برداشت بادمجان هستند می­باشد.

 • محتویات دوره : آموزش کاشت فلفل در منزل مدرس : تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) مخاطب : این دوره به درد افرادی می­ خورد که دنبال محصولات ارگانیک بدون آفت کشها و حشره کشها و سم ها هستند.افرادی که به راحتی می خواهند با بذر، بکارند.

 • گیاه نپانتس ونوس حشره خوار
  محتویات دوره : آموزش کاشت و نگهداری گیاهان حشره خوار این دوره شامل : پرورش گیاه ونوس حشره خوار پرورش گیاه نپانتس یا کوزه ای پرورش گیاه شبنم خورشیدی روش تغذیه گیاهان حشره خوار کود دهی به گیاهان حشره خوار مدرس : تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) مخاطب : این دوره، یعنی دوره آموزشی پرورش گیاهان گوشتخوار به در افرادی می خورد که علاقمند گیاه در آپارتمان هستند، درسته که این گیاهان گوشتخوار هستند ولی خوب باز هم گیاه هستند و با توجه به اینکه بسیار زیبا و هیجان انگیز هستند پرورش این نوع از گیاهان بسیار لذت بخشه بخصوص که به جز نور و مرطوب بودن خاک این گیاهان چیز دیگه ای نیاز ندارند حتی کود هم نمی خواهند و سال ها شاداب هستند.
 • قارچ خوراکی قارچ خوراکی
  محتویات دوره : آموزش کاشت قارچ خوراکی در منزل این دوره شامل چه بخشهایی می باشد؟ این دوره شامل دو فایل پی دی اف 1- آموزش کشت قارچ در منزل 2- آموزش کشت ارگانیک قارچ در منزل در تفاله قهوه و همچنین فایل تصویری آموزش کشت قارچ در منزل در هفت قدم. مدرس : تولید شده در آکادمی کشاورزی (کلیه حقوق محفوظ می باشد.) این دورهی آموزشی برای چه افرادی کار آمد و مفید میباشد؟ این دورهی کوتاه و کارآمد قابل استفاده برای افرادی است که میخواهند قارچ مصرفی خود را در منزل تولید نمایند، این کار نیاز به یک محیط بیار کوچیک، تاریک و کمی مرطوب داره که باید شرایط را برای پرورش قارچ ایجاد نمود.